close

  • Być wiernym Ojczyźnie mej, Rzeczypospolitej Polskiej

     

  • PERSONEL DYPLOMATYCZNY

  • Andrzej Kurnicki

    Ambasador

     

    Marlena Wielkoszewska
    Sekretariat
    Tel. (613) 789 04 68 # 421

    ottawa.info@msz.gov.pl


     

    Referat Polityczny

     

    Mikołaj Cholewicz
    I sekretarz, kierownik referatu
    Tel. (613) 789 04 68 # 428

    mikolaj.cholewicz@msz.gov.pl

     

    Zbigniew Chmura

    I Radca, dyplomacja publiczna i kulturalna

    Tel. (613) 789 04 68 #427

    zbigniew.chmura@msz.gov.pl

     

    Karolina Willmann-Duralska
    I sekretarz, prasa i protokół
    Tel. (613) 789 04 68 # 434

    karolina.willmann@msz.gov.pl

     

    Paweł Wołowski
    I sekretarz, dyplomacja publiczna i kulturalna
    Tel. (613) 789 04 68 # 426

    pawel.wolowski@msz.gov.pl

     

    Samodzielne Stanowisko ds. Ekonomicznych

     

    Tomasz Kijewski
    II Sekretarz
    tel.  (613) 789 04 68 #440

    tomasz.kijewski@msz.gov.pl

     

    Kontakt dla polskich i kanadyjskich firm i przedsiębiorców: Zack Labieniec – Kierownik działającego na terenie całej Kanady oddziału Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu (dawne WPHI)
    email: zack.labieniec@paih.gov.pl ;  telefon  +1 416 546 4570

     

    Referat Konsularny

     

    Aleksandra Kucy
    Konsul, kierownik referatu
    Tel. (613) 789 04 68 #425
    aleksandra.kucy@msz.gov.pl

     

    Pracownicy konsulatu:
    tel: (613) 789 04 68 # 450 lub 424

    ottawa.amb.wk@msz.gov.pl

     

    Telefon alarmowy: (613) 866-2015 – wyłącznie w nagłych zdarzeniach losowych i wypadkach wymagających natychmiastowej interwencji konsula (np. aresztowanie, kradzież dokumentów, wypadek, itp.).

     

    Referat Administracyjno-Finansowy

     

    Aneta Lukas-Cholewicz

    III sekretarz, kierownik referatu
    Tel. (613) 789 04 68 # 431

    aneta.lukas-cholewicz@msz.gov.pl

     

    Krzysztof Kucy

    III sekretarz, regionalny administrator systemów informatycznych

    Tel. (613) 789 04 68 #437

    krzysztof.kucy@msz.gov.pl

     

    Attaché Obrony

     

    Kmdr Krzysztof Książek
    Attaché Obrony, Wojskowy, Morski i Lotniczy

    Tel. (613) 789 04 68 # 438

    ottawa@mon.gov.pl

    Drukuj Drukuj Podziel się treścią: